Občané

Podnikatelé a firmy

podpora@avogado.cz

Podnikatel

Zaměstnavatel

Avobook

Co si o nás myslí naši klienti

Vědomí, že naše práce má smysl a rady advokátů pomáhají lidem, je pro nás tou nejlepší odměnou. Recenze a poděkování našich klientů jsou pro nás velmi cenné a vážíme si každé zpětné vazby, i té negativní. Ta nás zase naopak posouvá dál.

%

Rada pomohla

Abychom se mohli neustále zlepšovat, vytvořili jsme pro klienty dotazník spokojenosti. A z něj jsme zjistili, že celkem 94% lidem rady advokátů pomohly. No není to skvělé? 

%

Odpověď nepomohla

Bohužel, ne vždy je v našich silách pomoct. Nejčastějšími důvody jsou situace, kdy se na nás klient obrátí příliš pozdě, a s jeho případem už se bohužel nedá nic dělat. 

Rychlé vyřízení žádosti. Odpověď advokáta zafungovala jako “opora”. Došlo k potvrzení toho, co jsem si myslel ,že tak je. Děkuji.

Honza, 28 let

Velice děkuji, že existuje taková možnost obrátit se s problémem na Vás. Moc děkuji celému Vašemu týmu. Vždy vstřícně a s pochopením řešíte moje průšvihy. Snad už do budoucna žádné mít nebudu. 

Roman, 26 let

Není potřeba víc dodávat, opravdu skvělá služba! Rychlé, jasné, obsáhlé.

Adam, 33 let

Děkuji za okamžitou reakci z vaší strany. Jsem spokojená s odpovědí. Děkuji 

Jarmila, 46 let

Mrzí mně, že výsledek je v můj neprospěch. Ale to bohužel není vina právníka. Kdybych o vás věděl dřív, poradím se dopředu. A pak bych třeba v téhle nepříznivé situaci vůbec nebyl. 

Mirek, 35 let

Děkuji za rychlé a podrobné informace, pomohly mi se správně rozhodnout.

Eliška, 41 let

Děkuji za odpověď, rada nám velmi pomohla a naše jednání s protistranou konečně nabralo pro nás pozitivní směr a vše bylo obratem dořešeno.

Dagmar, 38 let

Využívám vašich služeb celkem pravidelně a jsem spokojená s pomocí. Měla jsem tendenci penále již zaplatit, ale nakonec se podařilo, že jsem nic neplatila. Šlo mi v o princip. DĚKUJI.

Lída, 53 let

Je to dobrá služba, jsem po konzultaci s právníkem klidnější. Doporučuji každé domácnosti mít tuto službu sjednanou.

Jiří, 55 let

Už jste četli náš nový magazín?

Už jste četli náš nový magazín?