Občané

Podnikatelé a firmy

podpora@avogado.cz

Podnikatel

Zaměstnavatel

Avobook

Jsme tady pro vás

Péče o zákazníky

(pondělí – pátek 8:00 – 16:30)

+420 775 676 766

info@avogado.cz

Poslat zprávu 

Obchod

(pondělí – pátek 8:00 – 16:30)

+420 775 676 766

obchod@avogado.cz

Domluvte si schůzku 

Avogado Legal s.r.o.

Masarykovo náměstí 38/21
702 00 Ostrava
IČ: 293 86 641
DIČ: CZ29386641

Otevřít v Google mapách

Avogado tvoří lidé

Avogado je především o lidech. Tým je vybírán velice pečlivě a tvoří velkou část know-how. Naším přístupem si u klientů budujeme důvěru, jsme otevření a především empatičtí, můžete nám věřit.

Jakub Tomoszek

Jakub Tomoszek

CEO

Spoluzakladatel Avogada, je odpovědný za chod celé společnosti. Neustále přemýšlí nad inovacemi a zlepšení uživatelského zážitku. V minulosti působil v České pojišťovně, kde získal zkušenosti v oblasti náhrady škody.

Daniela Mrázková

Daniela Mrázková

COO

Jsem tady proto, aby vše klapalo. Mám ráda práci v pohodové a přátelské atmosféře, kterou můžeme dále přenášet na klienty. Volný čas věnuji dobrým knihám a památkám, kterých je naše země plná.

Ing. Ivana Valová

Ing. Ivana Valová

Projektový manažer

Projektová manažerka, jejíž cílem je koordinace a dotažení jednotlivých projektů v Avogadu. Řeší nastalé situace ke zvýšení spokojenosti klientů, ale i spolupracovníků. Je absolventkou vysoké školy a na svém místě v Avogadu zrají její pracovní zkušenosti spolu s ním.

Silvie Doskočová

Silvie Doskočová

Má na starosti péči o klienta. Hlavní prioritou je bezproblémové zajištění komunikace s klienty, vstřícnost a ochota při jednání, radost pomoci všem. Každého klienta přijímá s jedinečností. Ráda čte psychologii, šťastnou jí činí její děti a skvělé zaměstnání.

Ing. Monika Sýkorová

Ing. Monika Sýkorová

Hlavní činností je péče o klienty, ve které má několikaletou praxi. Snaží se především o proklientský a lidský přístup. Mimo to spolupracuje i s marketingovým týmem, kdy přispívá svou kreativní tvorbou. Ráda s přítelem poznává nová místa a zejména kuchyni.

Dagmar Obrusniková

Dagmar Obrusniková

Zabývá se řešením případů v oblasti újmy na zdraví a majetku nastalých v běžném občanském životě při dopravních nehodách a pracovních úrazech. K tomu využívá 30letou praxi z České pojišťovny, kde působila na pozici řešení škod.

jsme tým

Už jste četli náš nový magazín?

Už jste četli náš nový magazín?